Susținerea tezelor de calificare profesională 2022
ONLINE/ OFFLINE

SESIUNI ONLINE:

  • Grupa 1 - sesiune susținere din 27.06.2022, ora 09:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 27.06.2022, ora 09:00 (MEET)

  • Grupa 2 - sesiune susținere 28.06.2022, ora 09:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 28.06.2022, ora 09:00 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Petrovschi Nina
    • Țap Elena
    • Ursu Valentina
    • Bulicanu Ecaterina
    • Bulicanu Ion

SESIUNI ONLINE:

  • Grupa 1 - sesiune susținere din 13.06.2022, ora 14:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 13.06.2022, ora 14:30 (MEET)

  • Grupa 2 - sesiune susținere 14.06.2022, ora 14:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 14.06.2022, ora 14:30 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Stavilă Tudor
    • Barbăneagră Alexandra
    • Simac Ana
    • Ețco Irina
    • Bulicanu Ion

SESIUNI ONLINE:

  • Grupa 1 - sesiune susținere din 20.06.2022, ora 09:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 20.06.2022, ora 09:00 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Puțuntică Anatolie
    • Niculița Gheorghi
    • Țap Elena
    • Bulicanu Ecaterina
    • Bulicanu Ion

SESIUNI ONLINE:

  • Grupa 1 - sesiune susținere din 24.06.2022, ora 13:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 24.06.2022, ora 13:00 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Petrovschi Nina
    • Lisnic Angela
    • Țap Elena
    • Benzari Cristina
    • Bulicanu Ion

SESIUNI ONLINE:

  • Grupa 1 - sesiune susținere din 27.06.2022, ora 09:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 27.06.2022, ora 09:00 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Frunze Lilia
    • Barbăneagră Alexandra
    • Dermenji Svetlana
    • Neaga Lilia
    • Bulicanu Ion

SESIUNI ONLINE:

  • Grupa 1 - sesiune susținere din 28.06.2022, ora 14:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 28.06.2022, ora 14:00 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Cara Nadejda
    • Topor Gabriella
    • Petrenco Liuba
    • Țîmbaliuc Elena
    • Bulicanu Ion

SESIUNI ONLINE:

  • Grupa 1 - sesiune susținere din 23.06.2022, ora 09:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 23.06.2022, ora 09:00 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Pricop Victor
    • Țap Elena
    • Port Sergiu
    • Benzari Cristina
    • Bulicanu Ion

SESIUNI ONLINE:

  • Subgrupa 1 - sesiune susținere din 18.06.2022, ora 08:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 18.06.2022, ora 08:00 (MEET)

  • Subgrupa 2 - sesiune susținere 18.06.2022, ora 12:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 18.06.2022, ora 12:00 (MEET)

  • Subgrupa 3 - sesiune susținere din 19.06.2022, ora 08:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 19.06.2022, ora 08:00 (MEET)

  • Subgrupa 4 - sesiune susținere 19.06.2022, ora 12:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 19.06.2022, ora 12:00 (MEET)

  • Subgrupa 5 - sesiune susținere din 20.06.2022, ora 08:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 20.06.2022, ora 08:00 (MEET)

  • Subgrupa 6 - sesiune susținere 20.06.2022, ora 12:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 20.06.2022, ora 12:00 (MEET)

  • Subgrupa 7 - sesiune susținere din 21.06.2022, ora 08:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 21.06.2022, ora 08:00 (MEET)

  • Subgrupa 8 - sesiune susținere 21.06.2022, ora 12:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 21.06.2022, ora 12:00 (MEET)

  • Subgrupa 9 - sesiune susținere din 22.06.2022, ora 08:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 22.06.2022, ora 08:00 (MEET)

  • Subgrupa 10 - sesiune susținere 22.06.2022, ora 12:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 22.06.2022, ora 12:00 (MEET)

  • Subgrupa 11 - sesiune susținere din 23.06.2022, ora 08:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 23.06.2022, ora 08:00 (MEET)

  • Subgrupa 12 - sesiune susținere 23.06.2022, ora 12:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 23.06.2022, ora 12:00 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Paniș Aliona
    • Barbăneagră Alexandra
    • Țap Elena
    • Carabet Natalia
    • Cotovici Daniela
    • Bulicanu Ion

SESIUNI ONLINE:

  • Subgrupa 1 - sesiune susținere din 13.06.2022, ora 08:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 13.06.2022, ora 08:30 (MEET)

  • Subgrupa 2 - sesiune susținere din 14.06.2022, ora 08:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 14.06.2022, ora 08:30 (MEET)

  • Subgrupa 3 - sesiune susținere din 15.06.2022, ora 08:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 15.06.2022, ora 08:30 (MEET)

  • Subgrupa 4 - sesiune susținere din 16.06.2022, ora 08:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 16.06.2022, ora 08:30 (MEET)

  • Subgrupa 5 - sesiune susținere din 17.06.2022, ora 08:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 17.06.2022, ora 08:30 (MEET)

  • Subgrupa 6 - sesiune susținere din 18.06.2022, ora 08:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 18.06.2022, ora 08:30 (MEET)

  • Subgrupa 7 - sesiune susținere din 20.06.2022, ora 08:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 20.06.2022, ora 08:30 (MEET)

  • Subgrupa 8 - sesiune susținere din 21.06.2022, ora 08:30 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 21.06.2022, ora 08:30 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Cozari Ana
    • Ciorbă Constantin
    • Frunze Olesea
    • Lapoșin Emilia
    • Dermenji Svetlana
    • Zlotea Olga
    • Bulicanu Ion

SESIUNI ONLINE:

  • Grupa 1 - sesiune susținere din 28.06.2022, ora 08:00 (MEET)
  • Sesiune Comisie pentru 28.06.2022, ora 08:00 (MEET)

MEMBRII COMISIEI:

    • Puzur Elena
    • Țap Elena
    • Ciobanu Adriana
    • Zlotea Olga
    • Bulicanu Ion